מערכת ניהול אתרים

אתרים שאפשר להקים על המערכת שלנו:

  1. . אתר תדמית סטטי - זהו אתר פשוט אשר התוכן שלו אינו משתנה ולכן מתאים במיוחד כאתר ייצוגי שאין צורך לעדכן אותו על בסיס קבוע.
  2. . אתר דינאמי בבנייה עצמית - זהו אתר המשתמש בפלטפורמת הייחודית שלנו דרכה ניתן לעצב את האתר לנהל אותו ולהוסיף לו דפים תמונות ומדיות שונות בעזרת מערכת ניהול תוכן קלה במיוחד לשימוש.
    במודל זה, התשלום הוא רק על השימוש החודשי במערכת והאחסון של האתר.
  3. . בניית אתר בליווי מלא - מדובר באתר אותו אנחנו בונים מאפס, החל מאפיון בסיסי מלא מותאם לצרכי העסק ודרישות הלקוח.
  4. דף נחיתה - חבילה קטנה
  5. חנות מקוונת - עם אפשרות לעצב את דפי המוצר, ריכוז קטגוריות מוצרים, הגדרת מוצרים במבצע ועוד.
    למערכת מגוון אפשרויות חיוב ובכללן התממשקות לעשרות שיתופי SSl לביצוע חיוב בזמן אמת כולל אבטחת Tranzula, CreditGuard, PayPal וכו׳

עבודתינו כוללת את בניית כל דפי ההאתר בהתאם לעיצוב שנערך במיוחד עבורך. אפשרות זו מתאימה למי שמעולם לא עסק בניהול אתרים, אך מעוניין לקבל אתר שאפשר לנהל בקלות ולעדכן גם בעתיד.

מעבר לכל, אנחנו מחויבים באופן מלא לשביעות רצונם של לקוחותינו ונותנים לכל אחד יחס אישי באווירה ביתית ונעימה.

ממליצים לקרוא ולהתרשם מתגובות לקוחותינו.

avi

כשמדברים על מערכת לניהול אתר הכוונה לממשק נוח בו יכול בעל האתר להחליף תכנים בקלות, טקסטים תמונות ומדיות שונות,

המערכת צריכה להיות קלה למשתמש כך שיוכל באמצעות כלים דומים לאילו שהוא מכיר לעבוד גם באתר.

אתר דינמי הוא אתר המשתנה ומתעדכן תדיר, משתמש במערכת לניהול תוכן הניקראת מערכת cms - content management system וזו אמורה לתת אפשרות לתפעל את האתר ללא ידיעת קוד בכלל.

מערכות כאלה יש רבות, החל ממערכות קוד פתוח כמו וורדפרס גומלה ודרופל - אילו כתובות בשפת php והינן קוד פתוח - מה שאומר שהן חופשיות לקהל הרחב, מתבססות על טמפלטים מעוצבים קיימים, לשימוש בהן נידרש מעט מאוד ידע טכני והפופולריות שלהן גדול .

אנחנו משתמשים במערכת הבנויה השפת asp ושוכנת לחופי מבטחים של בזק הגדולה והחזקה..:) המערכת הינה מוצר מדף שיכולותיה רבות,

 

ליאורה זכאי ורועי זכאי זכאי קום - בניית אתרים 052-6551414 04-8228978
כתבו אלי - ליאורה זכאי בניית אתרים זכאי.קום

 

במסגרת עבודתינו בבניית אתרים אנו מפעילים אתר הדרכה ולימוד למתחילים את דרכם העצמאית ב בניית אתרים, תוכלו למצוא מאמרים מלמדים בנושאי הקודסגנונות אפיון והקידום  כמו טיפים לעזרה. אתם מומנים להתיעץ בכל נושא בתחום בניית האתר שלכם, לפני או גם אחרי בנייתו. אני, ליאורה זכאי, עוסקת בהוראת הנושא כבר שנים רבות באחרונות במכללת מנטור אשמח לענות ולעזור בכל שאלה!

צרו איתנו קשר

חברתנו בעלת וותק של 15 שנים בתחום בניית האתרים ומתמחה במתן פתרונות מותאמים אישית עבור עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בבניית אתר אינטרנט עצמאי. אתם מוזמנים להתיעץ בכל נושא בתחום בניית האתר שלכם, לפני או גם אחרי בנייתו.אני, ליאורה זכאי, עוסקת בהוראת הנושא כבר שנים רבות באחרונות במכללת מנטור אשמח לענות ולעזור בכל שאלה!

זכאי קום - בניית אתרים
טל. 04-8228978, 052-6551414

')