בדוק את שם הדומיין שלך :

בדוק את שם הדומיין שלך :

עוד על דומיינים ישראלים תוכלו מצוא בכתובת איגוד האינטרנט הישראלי

מהו דומיין ?

לכל אחד כיום יש שם המיחד את אתרו באינטרנט. השם שמתאר את האתר ומטרתו, או שם קליט כגון : WWW.SHOES.COM וא WWW.CELLPHONES.COM שם זה נקרא שם דומיין ובעברית ״שם מתחם״ והוא נועד למשוך קהל לאתרך. שם הדומיין צריך להיות קצר וקליט , לקלוע לרעיון החברה או האתר במדויק ככל האפשר. לאחר שבחרת את שם הדומיין, תידרש לבדוק אם אינו תפוס כבר.

קיימת האפשרות לבחור בכמה סיומות , כגון:CO.IL , ORG , NET , COM ועוד,

חשוּב !!! שם דומיין ניתן לתפוס רק פעם אחת ורכישתו מקנה לך את הזכות הבלעדית עליה. שם הדומיין יכול לכלול עד 26 תווים - אותיות וספרות , באנגלית בלבד וללא מקפים או רווחים. פנוי או תפוס- ממש כאן בעוד כמה שורות, תוכל לבדוק אם השם שבחרת. לאחר שמצאת שם דומיין פנוי , אנו נבצע עבורך את הרישומים המתאימים ברשויות המתאימות באינטרנט ונספק לך מגוון של אפשרויות הקשורות בו. (תיבת דואר, חשבונות דואר, כתובות עוקבות וכו,)

אם בחרת באתר על מערכת הניהול שלנו תקבל דומיין בינלאומי מתנה !!!

שים לב - ככל שתקדים לרשום את שם הדומיין שלך, כך תבטיח את המצאותו עבורך.

אנשים רבים ברחבי העולם כבר קנו שמות למטרת מסחר. לדוגמא- השם- WWW.AMERICA.COM נמכר בלמעלה מ7.5 מליון דולר.

צור עימנו קשר לגבי מחירים ואינפורמציה נוספת בבחירה ורישום שם דומיין.

צרו איתנו קשר

חברתנו בעלת וותק של 15 שנים בתחום בניית האתרים ומתמחה במתן פתרונות מותאמים אישית עבור עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בבניית אתר אינטרנט עצמאי. אתם מוזמנים להתיעץ בכל נושא בתחום בניית האתר שלכם, לפני או גם אחרי בנייתו.אני, ליאורה זכאי, עוסקת בהוראת הנושא כבר שנים רבות באחרונות במכללת מנטור אשמח לענות ולעזור בכל שאלה!

זכאי קום - בניית אתרים
טל. 04-8228978, 052-6551414

')